Zaprojektowany Salon
Logo białe.png

Firma isoTex GROUP oferuje kompleksową ofertę elastycznych pianek poliuretanowych używanych do produkcji mebli tapicerowanych, materacy oraz innych przedmiotów wymagających użycia pianki.

692 399 674, 881 014 553

Komorów 91, 56-500 Syców

ISOTEX GROUP - PIANKI POLIURETANOWE

Tutaj znajdziesz nasze aktualne ogłoszenia.

Współpracujemy z firmami z Polski i Europy. Nasza firma znajduje się niedaleko miejscowości Kępno - miasta kojarzonego przede wszystkim z rynkiem meblowym. To tutaj mieszczą się jedne z największych i najprężniej działających firm meblarskich w Polsce. Współpraca z firmami z tzw. zagłębia meblarskiego sprawia, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że właśnie w tym momencie korzystacie Państwo z produktów stworzonych z naszych komponentów.

Znajdź nas!

TECHNOLOGIA

Nowoczesny i zróżnicowany park maszynowy pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych form. Tworzone są one na podstawie plików dostarczonych przez klienta lub na podstawie projektów wykonanych przez naszych projektantów. Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru optymalnego rozwiązania, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty dostępne są w różnych zakresach gęstości i w zróżnicowanym przedziale twardości, a także w szerokiej gamie kolorystycznej. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji!

Miękka kanapa
Niebieski Kanapa i stolik
Obraz1.png

FAQ

Gęstość pianki jest jednym z jej najważniejszych parametrów. To od niej zależy przydatność i komfort końcowego produktu. Gęstość pianki to parametr określający ilość pianki wykorzystanej na metr sześcienny powierzchni. Uproszczając, najlepiej wybrać piankę o większej gęstości, ponieważ to właśnie takie cechują się lepszą jakością i posłużą nam dłuższy czas. 

Gęstość pianki oznaczamy skrótami T lub HR. T oznacza głównie pianki tapicerskie, natomiast HR (high resilience) to pianki wysokoelastyczne. Za literą znajduje się oznaczenie liczbowe charakteryzujące gęstość pianki. Przykładowo pianka T18 posiada gęstość wynoszącą 18 kg/m3, natomiast analogicznie pianka T30 ma już gęstość 30 kg/m3.

Podział pianki ze względu na gęstość:

-niska – od 14 kg/m3 do 23 kg/m3 – pianki lekkie, stosowane głównie na elementy konstrukcyjne (m.in. podsufitki, boki mebli). Nie są przeznaczone do siedzenia i produkcji materacy,

-średnia – od 23 kg/m3 do 29 kg/m3 – pianki stosowane do siedzenia (m.in. meble wypoczynkowe i materace piankowe),

-wysoka – powyżej 29 kg/m3 – pianki o najwyższej jakości, które dobrze sprawdzają się w przypadku materacy i mebli (m.in. sofy, fotele, krzesła).

Nowoczesny park maszynowy i najlepsze komponenty dobrane do Twoich potrzeb.

JAKOŚĆ

Zróżnicowany park maszynowy pozwalający spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

TECHNOLOGIA

Lata doświadczeń

i wykwalifikowani pracownicy to gwarant najwyższej jakości.

DOŚWIADCZENIE

Łukasz Warszawski

tel.: 692 399 674

Adrian Kapica

tel.: 881 014 553

e-mail:

isotex.pianka@gmail.com

ISOTEX GROUP 
Ilona Żurawa

NIP PL 9111824789

Siedziba:

ul. Komorów 9a

56-500 Syców

POLEN​

 

Dziękujemy za przesłanie!