ISOTEX - pianki poliuretanowe

Firma isoTex oferuje kompleksową ofertę elastycznych pianek poliuretanowych używanych do produkcji mebli tapicerowanych, materacy oraz innych przedmiotów wymagających użycia pianki.

 

Współpracujemy z firmami z Polski i Europy. Nasza firma znajduje się niedaleko miejscowości Kępno - miasta kojarzonego przede wszystkim z rynkiem meblowym. To tutaj mieszczą się jedne z największych i najprężniej działających firm meblarskich w Polsce. Współpraca z firmami z tzw. zagłębia meblarskiego sprawia, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że właśnie w tym momencie korzystacie Państwo z produktów stworzonych z naszych komponentów.

Technologia

Nowoczesny i zróżnicowany park maszynowy pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych form. Tworzone są one na podstawie plików dostarczonych przez klienta lub na podstawie projektów wykonanych przez naszych projektantów. Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru optymalnego rozwiązania, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty dostępne są w różnych zakresach gęstości i w zróżnicowanym przedziale twardości, a także w szerokiej gamie kolorystycznej. Oferujemy konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji!

Kontakt

ISOTEX GROUP 
Ilona Żurawa

NIP PL 9111824789

Siedziba:

ul. Komorów 9a

56-500 Syców

POLEN​

Zamówienia/Technologia

Łukasz Warszawski

tel: 665 384 118

isotex.pianka@gmail.com

© 2023 by ShureArchitects. Proudly created with Wix.com