Certyfikat ISO 9001 jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych norm, która od lat stanowi międzynarodowy standard w wielu organizacjach. Firma starająca się o certyfikat ISO 9001 musi przejść szereg badań i spełnić określone normy jakościowe. Istotna jest m.in. szczegółowa analiza potrzeb i wymagań klientów, a także kapitał ludzki, czyli wykwalifikowani pracownicy oraz wykształcenie i zdolności organizacyjne osób zarządzających. Certyfikacja ISO 9001 to także cel, jakim jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz jakości usług i produktów. Wieloletnie doświadczenie i spełnianie wymagań normy to poręczenie najwyższej jakości izolacji tekstylnych.ISO(tex)

Firma isoTex już po raz kolejny pozytywnie przeszła audit nadzoru nad systemem zarządzania jakością ISO 9001. Certyfikat ten jest potwierdzeniem, że produkowane przez nas materace to izolacje termiczne najwyższej jakości. Oznacza to, iż stosujemy zasady i spełniamy wymagania normy w zakresie:

-projektowania,

-produkcji,

-montażu,

-sprzedaży izolacji termicznych.

ISO 9001 to gwarant wiarygodności, dobrego zorganizowania i usług izolacyjnych najwyższej jakości.

Aktualnie ciężko wyobrazić sobie działalność w jakiejkolwiek branży bez odpowiedniego oznakowania. Znakowanie ułatwia pracę wielu ludzi (m.in. montażystów czy klientów). Można zamieścić na nim wiele informacji: -dane producenta czy sprzedawcy, -miejsce montażu izolacji, -logo firmy,

-kod QR (do którego podlinkować możemy różne treści, choćby stronę internetową).

Trwałość i pełna personalizacja


W isoTex proponujemy rozwiązania szyte na miarę. Zamówione u nas materace izolacyjne mogą zawierać treści różnego typu, a także występować w różnej formie. Tekstylne izolacje termiczne oznaczyć możemy za pomocą tabliczek (wykonanych z anodowanego aluminium lub za pomocą grawerowania na blasze). Wybór sposobu znakowania zależy od preferencji klienta, a także od czynników, na które narażone są materace (choćby warunki atmosferyczne czy temperatura izolowanego urządzenia). Warto wspomnieć, że sposoby znakowania, które proponujemy charakteryzują się dużą jakością, trwałością i znakomitą czytelnością, a także są odporne na ścieranie.


Pokaż innym Twoje logo!

Nie pozwól zapomnieć o Twojej firmie. Umieść swoje logo na produktach isoTex, a przy wymianie izolacji czy potrzebie zamówienia kolejnych nie będzie potrzeby szukania dostawcy. Także czy to izolacja turbiny, czy izolacje zaworów, a na izolacji silników i maszyn kończąc - pamiętaj o promowaniu swojej firmy!


W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@isotex-poland.com

Krojenie tkaniny w procesie produkcji tekstylnych izolacji termicznych jest jednym z etapów ich powstawania. Powtarzalność, precyzja czy szybkość cięcia ma istotny wpływ na proces produkcyjny, a także na końcową jakość i cenę gotowego produktu. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala na zwiększenie wydajności.

Urządzenie jest w pełni zautomatyzowane, dlatego za pomocą odpowiednich ustawień i funkcji możemy w pełni dostosować parametry cuttera do wymogów produkcji.


Taniej, ale czy lepiej?


Wśród głównych zalet cuttera wymienić można: -zwiększenie wydajności produkcji, -minimalizację strat materiału (poprzez optymalizację zużycia materiału), -powtarzalność i zwiększenie precyzji cięcia, -możliwość rozkroju ciężkich tkanin używanych w produkcji tekstylnych izolacji termicznych, -automatyczne znakowanie miejsc, w których zastosowane mają być m.in. haki czy klamry, -brak potrzeby drukowania i wycinania szablonów papierowych.


Oprócz możliwości cięcia materiałów stosowanych do produkcji izolacji termicznych oferujemy krojenie m.in. różnego rodzaju gum, kauczuku czy pianki.


W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@isotex-poland.com

1
2