W swojej pracy stawiamy na partnerską współpracę z klientami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę. W efekcie współpraca z nami jest kompleksowa i dostosowana do jego konkretnych potrzeb. Właśnie dlatego nasze usługi zapewniają klientom wsparcie na każdym etapie współpracy, również podczas pomiarów oraz montażu.


Pomiary przed realizacją


Wiele konkurencyjnych firm opiera się jedynie na rysunkach technicznych lub wykorzystuje pomiary przygotowane przez klientów, my funkcjonujemy inaczej. Ze względu na to, że podstawą projektowania izolacji jest dokumentacja techniczna, w przypadku jego braku, sami dokonujemy niezbędnych pomiarów. Takie rozwiązanie sprawia, że realizacja jest dla klienta dużo mniej skomplikowana i wymagająca.


Montaż przygotowanych rozwiązań


Jako firma zajmująca się produkcją izolacji, oferujemy również montaż materacy izolacyjnych. Każdą realizację wykonują doświadczeni, wykwalifikowani pracownicy, realizując wszystko zgodnie z wypracowanymi przez nas zasadami. Każdy z pracowników posiada szkolenia VCA, SCC, CSCS, świadectwa energetyczne i badania wysokościowe, dzięki czemu jest perfekcyjnie przygotowany do pracy. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu wszystko przebiega sprawnie i bezproblemowo.Obsługujemy klientów w dowolnym miejscu na świecie


Dokładamy starań, by sprostać konkretnym potrzebom każdego klienta, niezależnie od tego gdzie się znajduje. Właśnie dlatego nasze pomiary i montaże jesteśmy w stanie zrealizować niemal w każdym miejscu na świecie. W ciągu ostatnich kilku lat realizowaliśmy zlecenia w Niemczech, Holandii, Francji, Szkocji, Szwecji, czy nawet w Maroko, Syrii oraz Egipcie.


Zapraszamy do kontaktu


Ponadto, stawiamy ogromny nacisk na to, aby współpraca z nami była przejrzysta, a wszelkie elementy realizacji jasne dla klienta, właśnie dlatego, w przypadku jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy bardzo chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wyjaśnią wątpliwości klienta.

Wybierając elementy wyposażenia wnętrz, na których będziemy spać czy siedzieć, zwracamy uwagę głównie na obszycie – jego wariant kolorystyczny, widoczne na nim wzory i motywy oraz jak przyjemny jest w dotyku. Wiele osób zapomina jednak, iż wygoda korzystania z sofy lub fotela zależy w głównej mierze od wypełnienia. Przy produkcji mebli warto jest więc upewnić się, że używamy jedynie najlepszego i najbardziej komfortowego dla użytkownika końcowego materiału, który pozwoli nam sprzedać dużą liczbę produktów i dotrzeć do wielu Klientów. Idealnym rozwiązaniem, by to osiągnąć są pianki poliuretanowe.


Pianki poliuretanowe a przemysł meblarski – jak są wykorzystywane?


Głównym zadaniem pianek poliuretanowych jest wypełnienie nimi mebli tapicerowanych. To właśnie one sprawiają, iż elementy wyposażenia pomieszczenia mogą utrzymać wiele kilogramów ciężaru, jednocześnie zapewniając ogromną wygodę. Dzieli się je ze względu na gęstość – istnieją trzy kategorie: niska, średnia i wysoka. Każda z nich używana jest do innych części fotelu czy sofy. Tam, gdzie idealny będzie wariant o niskiej gęstości (na przykład w elementach nieprzeznaczonych do siedzenia), rodzaj o gęstości wysokiej może się już nie sprawdzić i vice versa.


Pianki poliuretanowe produkowane są w nowoczesnym parku maszynowym. To właśnie on pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych form, które byłyby niemożliwe do uzyskania innymi sposobami. Tworzone są zgodnie z planem projektu dostarczonym przez Klienta. Oferujemy oczywiście kompleksowe doradztwo, które jest wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia w branży.


Oferowane przez nas pianki poliuretanowe to najwyższej jakości produkt, który znajdzie zastosowanie w każdej firmie tworzącej meble tapicerowane. Dodatkowo, nasza siedziba znajduje się niedaleko Kępna, które jest blisko związane ze wspomnianą branżą. Dlatego nie pozostaje nam nic innego niż zaprosić Państwa do współpracujemy. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania na temat świadczonych przez nas usług, prosimy o kontakt.

Efektywność energetyczna to jeden z kluczowych aspektów udoskonalania pracy urządzeń oraz systemów funkcjonujących przede wszystkim w budynkach przemysłowych. Ma ona związek zarówno z ekonomią, jak i również dbaniem o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo. Dlatego właśnie Unia Europejska wydaje coraz to nowsze prawa, które mają za zadanie kształtowanie gospodarki niskoemisyjnej, w tym między innymi stopniowe uniezależnienie się od paliw kopalnianych. Jaki to ma związek z odpowiednią izolacją rur przemysłowych?


Izolacje rur przemysłowych a efektywność energetyczna


Odpowiednia izolacja rur jest niezwykle istotna w osiągnięciu efektywności energetycznej. Pozwala na znaczące ograniczenie strat ciepła oraz chłodu, co bezpośrednio przekłada się nie tylko na obniżenie comiesięcznych rachunków, lecz również zwiększenie wyniku ekologicznego.


Dzisiejsze materiały izolacyjne bezproblemowo spełniają wymogi Unii Europejskiej, jak i nie są zbyt kosztowne dla przedsiębiorstw. Lecz nie jest to jednak jedynie sposób na prowadzenie biznesu zgodnie z prawem – odpowiednia izolacja termiczna niesie za sobą wiele zalet, które z pewnością doceni każdy właściciel małej, średniej lub dużej firmy przemysłowej. To przede wszystkim ogromna oszczędność pieniędzy, które można spożytkować na inwestycję w rozwój przedsiębiorstwa. To również zwiększone bezpieczeństwo energetyczne, czyli stan, w którym pokrycie zapotrzebowania na energię jest spełniony bez potrzeby uciekania się do działań mających negatywny wpływ na środowisko naturalne.


Nie czekaj więc – odpowiednio przygotowana oraz zamontowana w budynku przemysłowym izolacja techniczna to nie tylko wymóg, ale również i multum zalet, które mogą pozwolić Twojej firmie na oszczędność pieniędzy oraz szybszą ekspansję. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Nie tylko odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszych usług, lecz również zaproponujemy Ci dostosowaną do Twoich potrzeb indywidualną ofertę.