Szukaj
  • Szymon

Cutter, czyli taniej, szybciej i więcej!

Zaktualizowano: maj 14

Krojenie tkaniny w procesie produkcji tekstylnych izolacji termicznych jest jednym z etapów ich powstawania. Powtarzalność, precyzja czy szybkość cięcia ma istotny wpływ na proces produkcyjny, a także na końcową jakość i cenę gotowego produktu. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala na zwiększenie wydajności.

Urządzenie jest w pełni zautomatyzowane, dlatego za pomocą odpowiednich ustawień i funkcji możemy w pełni dostosować parametry cuttera do wymogów produkcji.


Taniej, ale czy lepiej?


Wśród głównych zalet cuttera wymienić można: -zwiększenie wydajności produkcji, -minimalizację strat materiału (poprzez optymalizację zużycia materiału), -powtarzalność i zwiększenie precyzji cięcia, -możliwość rozkroju ciężkich tkanin używanych w produkcji tekstylnych izolacji termicznych, -automatyczne znakowanie miejsc, w których zastosowane mają być m.in. haki czy klamry, -brak potrzeby drukowania i wycinania szablonów papierowych.


Oprócz możliwości cięcia materiałów stosowanych do produkcji izolacji termicznych oferujemy krojenie m.in. różnego rodzaju gum, kauczuku czy pianki.


W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@isotex-poland.com

8 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Pianki poliuretanowe a przemysł meblarski

Wybierając elementy wyposażenia wnętrz, na których będziemy spać czy siedzieć, zwracamy uwagę głównie na obszycie – jego wariant kolorystyczny, widoczne na nim wzory i motywy oraz jak przyjemny jest